Мале Божелісся у порті Франківськ
09.03.15
Двадцята рада 11 куреня УСП "НепрОсті" відбулась у рідному місті непрОстого тата Тараса Прохаська. Він не лише надихнув  на назву куреня, але був і залишається близьким нам по духу. То ж цього разу нас приймав порт Франківськ і наша пОсестра Іра Бережницька в 11 квартирі 11 будинку. 

Цього року мала рада була двадцятою, адже вже через місяць ми відзначатимемо 10 років першої збірки у Києві, на якій народжувався наш курінь. То ж деякі посестри-засновниці святкуватимуть вже своє тридцяте день народження. Ми прикинули, що в нас присутні майже всі роки народження від 1983 до 1996 року. 

Погода видалося дуже сонячною і весняною. Усміхнені обличчя, смачний обід в мега ріспектному UrbanSpace - що ще треба для щастя? То ж радісними наїдженими колобочками ми покотилися по місту на невелику екскурсію. В затишній штаб-квартирі під подвійним 11 номером ми підбили підсумки діяльності за пів року та поговорили про плани на наступне півріччя. Прихильниці куреня мали унікальну можливість дізнатись з перших вуст все про курінь і навіть більше. Ми зіграли в "Салат" під запаморочливі запахи курінної страви, над якою в цей час чаклувала Христя з допомогою Юлі. А ввечері мали імпровізовану ватру. І тут (увага!) виявилось, що троє з дев'яти присутніх посестр грають на гітарі . Ну і, звісно, відкриття у сутінках скверу. Я, здається, вперше дивилась на ялівець крізь хмарку свого дихання, вночі ще доволі морозяно. 

Наступного дня на стіні Іриної кімнати виросло деревце, а Хтосі трішки розім'ялись шукаючи його зменшені копії на невеликій курінній теренівці. 

Ціле Божелісся ми мимохідь згадували і нашу сонячну Ніну, і котячу маму Марту, неповторну Олеську, нашу німецьку діяспору, київських посестр, сумували за Тетянкою, усіма нашими львівськими і не львівськими та вигадували імена для щойно народженої донечки Мартуськи та Сашка :-) Навіть не перебуваючи фізично поруч, ми завжди відчуваємо вас усіх в колі.

Ялівець спалахнув вогнем на подвір'ї івано-франківської станиці, куди ми майже 10 років привезли вифлиємський вогонь миру. Маленький завиточок історії. 

Фото тут

ст.пл.Тетяна Сікачовська, Ті