Миколай все бачить
27.12.13
20 грудня 2013р. курінь «Непрості» разом із юнацтвом провів майстерки, а Студентське Братство разом із Мальтійською Службою організували подарунки до дня Святого Миколая для 120 вихованців  інтернату в смт. Лопатин Радехівського району Львівської області.
Уже традиційно ми майстрували і гралися із дітьми з Лопатинської школи-інтернату. Не тому, що ми жаліємо, які вони бідні, а тому що ми друзі. А друзі один одному допомагають і підтримують.  Ми їздили поділитися миколаївською радістю та своїм вмінням.  Цього року особливо приємно було те, що до нас долучилися юнаки із куренів Богдана Хмельницького та Короля Данила та п'ятнадцять пластунок із куреня Олени Пчілки. Хочемо відзначити дівчат за те, що фінансування на матеріали для своїх майстерок юначки знайшли самостійно, а гроші з пластового заробітку пожертвували у «Фонд Лопатина». Тішимось, що вже третій рік поспіль з нами їздить гурток «Грицики» з куреня Соломії Крушельницької.  
Завдяки регулярним відвідинам багато дітей впізнає нас, а ми до них приїжджаємо у гості як до старих друзів. Ми їздимо до Лопатина тому, що прагнемо наблизитися до цих дітей, цих дітей наблизити до себе, порозумітися з ними і краще зрозуміти себе. Хочемо, аби між нами не було прірви, яку неможливо здолати. 
Віримо, що малими кроками нам це вдається. Дякуємо усім, хто нам допомагає.