ІІ КРАЙОВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ВИШКІЛ!
17.03.08
От і закінчився Другий крайовий економічний вишкіл для УСП, котрий відбувався в м. Києві 14 - 16 березня. Учасниками вишколу стали пластуни з Тернополя, Зборова, Львова, Красного, Рівного, Луцька, Дніпропетровська та Києва. Дуже допомогли в організації кваліфіковані інструктори (Солонтай О., Юзич Ю., Кияк Н., Миськів Ю., Поліщук Н., Олег Г. ), які цікаво та доступно розповідали учасникам про фандрейзинг, правила співпраці зі спонсорами та написання грантів, про те, як знаходити необхідні фонди і мати можливість отримати від них кошти, якими є можливості пластового заробітку, яким чином розпочати власну справу та багато-багато іншого.

Останнього дня вишколу учасники брали участь в економічній грі "Перші гроші". За правилами цієї гри учасники отримували 35 грн. 11 коп, 3 год. часу, ножиці, папір, клей, скоч, карту Києва, та точки продажу канцелярки та інших необхідних матеріалів. Результати гри були доволі позитивними, адже кожна команда заробила понад 140 грн.

Перед закриттям учасники вишколу заповнили опитники про враження від вишколу, а також долучилися до тематичних обговорень в робочих групах за напрямками "Робота зі спонсорами" та "Написання грантових програм".

Сподіваємося, що цей вишкіл дасть свої результати!
Тетяна Сікачовська, Ті