РЕЗИНКИ 2, АБО "СИХІВСЬКІ ЯЙЦЯ"
02.06.08

Другий дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий виховно-вишкільний чемпіонат з «резинок».

Цю акцію непрОсті проводять другий рік поспіль, то ж ми вже мали план дій. Єдиною, проте вагомою, перешкодою було те, що більшість організаторів перебували у «дипломній гарячці». Але оскільки з нами був натхненний дух Сихова, акцію вдалося провести на хорошому рівні.

У цих незвичних змаганнях прийняло участь близько 50 учасників, вік яких коливався від 10 до 15 р. Переважна більшість дітей, які взяли участь в акції були не пластунами, а учнями школи-ліцею «Оріяна» та мешканцями довколишніх сихівських будинків. Багато було минулорічних учасників, що тішило нас особливо.

У чемпіонаті взяли участь і хлопці, щоправда вони не змогли продемоснтрувати такого рівня майстерності як представниці "слабшої" статі. Паралельно для «халявщиків» проходили змагання з гри « в козла», якого ми перейменували з лінгвістичних міркувань в цапка.

Окрім змагань в рамках акції було заплановано концерт місцевих музичних гуртів. Відтак, частина людей прийшла цільово на концерт. Опісля фіналу змаганнь та нагородження переможців розпочалися виступи, у яких взяли участь два гурти. Спочатку виступали гості з Нового Роздолу гурт «Петро на горі». Завершив концерт сихівський гурт «ХУ4». Музика привернула увага не лише батьків, які гуляли з дітьми а й місцевих «пацанчиків», яких обурив той факт, що їх не запитали дозволу, за що вони вчинили атаку курячими яйцями.

Однак, зіпсувати нам настрій їм не вдаломь! Діти взяли автографи у всіх «великих хлопців» і гарно добавитись.

Тож, до наступного разу!

Таня Сікачовська, Ті