ВЕЛИКЕ БОЖЕЛІССЯ 2008
01.09.08

Люблю наші курінні ради! В них завжди стільки позитиву і доброї енергетики. Купа задоволення від просто буття разом. Ех... Шкода що мало.

Цього разу ми помандрували на Київщину. В хатинку до Наталочки, поблизу с. Кощіївка, Фастівського району Київської області (а звучить як!). Погода вирішила нас трохи налякати, хоча це нам не зашкодило, а навпаки - дозволило затишно розташуватися на горищі і балакати, сміятися, мріяти, співати, хрумати і слухати дощик.

А наступного дня виглянуло сонечко і ми вже собі забавлялися на славу - вигрівали старечі кості і ГРАЛИ В ВОЛЕЙБОЛ! Це було ух!:) Ми з Мартою навіть зробили спробу спекти картоплю, але натомість отримали добрячу порцію активованого вугілля, що теж, погодьтеся незле!

Що ж до офіційних підсумків Божелісся, то можемо похвалитися новим проводом.

Отож:

Яра - Марта Федьків! (УРА!)

Живиця - Леся Анусіна! (УРА!)

Скребеля - ОлеськО Архипчук! (УРА!)

Кльоцниця - Христя Стасюк! (УРА!)

Господиня - Христя Дяків! (УРА!)

Хвірткові - Наталочка Пустовіт (Київ) (УРА!), Таня Сікачовська (Львів) (УРА!)

Баїльниця - Юля Анусіна! (УРА!)

На цьому Божеліссі Юлю Анусіну прийняли в дійсні члени куреня, іменувавши її Дивною (тричі слава!!!)

Проводу бажаємо натхнення, а нам мегадопомагання! Також отримали заяву від Хтосі зі Львова Катрусі Казмірчук. Ласкаво просимо! Як завжди склали наполеонівські плани на рік грядущий, повирішували всі (ну майже всі) проблеми і питання і рушили "нах хаузе".

А тоді... дощик, темне небо, дорога, пісочок, сосни, залите сонцем поле і дві веселки - так прощалась з нами фастівщина. А ми виспівували і йшли. В дорогу, шоб лиш сонце нам світило...

П. С. Дякуємо Наталочці за гостину, Христі за шефкухарство, і всім за то шо ми є (і тягнули монстри ті тяжелезні торби)! П. П. С. А мене ж то обрали Сорокою, тому і пишу ось це от.

Бувайте здорові! І не хворійте ж головне!

Катруся Карвчук, Ті