ЗАВЕРШИВСЯ ІІІ КРАЙОВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ВИШКІЛ
24.11.08

Дай, Боже, щастя!

«Вчора вже пройшло. Завтра ще не настало. Маємо тільки сьогодні. Тож до справи!»

Такими словами закінчився Третій крайовий економічний вишкіл, що відбувався 22-23 листопада у Львові.

Протягом двох дуже насичених днів учасники і провід отримали велетенський об’єм нової інформації на теми особистісного розвитку, виховної методи, сучасної суспільної ситуації, фінансування Пласту, а особливо інформації для роздумів від «пластових гуру». Речі які часто здавалися чужими і зовсім до нас не дотичними, раптом стали просто необхідними.

Крім того, всі повар'ювали собі на славу в перервах між гутірками, а особливо на гангстерській вечірці і просто отримали неймовірну купу позитиву від перебування в сімейній пластовій атмосфері, де змішалися улади, курені і професії. 

Щиру подяку і тричі пластове «Слава!» висловлюємо інструкторам Економічного вишколу – ст. пл. прих. Любомиру Тарновському, ПР, ст. пл. Юрку Наконечному, ЛЧ, ст. пл. вірл. Христині Бущак, ЧХ, ст. пл. вірл. Надійці Цюрі, Гр,  пл. сен. Богдану Гасюку, V, ст. пл. Юрку Юзичу, ОЗО, ст. пл. Миколі Музалі, V, пл. сен. Марку Чуквінському, ЧМ, ст. пл. Наталі Оленчин, ОД, пл. сен. Юркові Гладкому, ВБ – за знайдений час і чудові гутірки.

На жаль не зміг приїхати на вишкіл пл.сен. Весиль Щекун, ЦМ, але надіслав матеріали інструктажу, за що теж велетенське «Дякую!».

Завдяки їм, а також завдяки інструкторам попередніх економічних вишколів починає формуватися методологічна база економічно-світоглядної пластової тематики, яка на сьогодні дуже мало опрацьована, хоча її фундамент закладений ще основоположниками Пласту.

Одним словом вишкіл вдався! А фраза однієї з учасниць вишколу (яка доречі вчиться на художницю!) «Зараз такий вишкіл потрібний всім!», підтвердила, що ці два дні пройшли недаремно і додали натхнення для продовження цієї справи. Чого і бажаю нам і усім.

Запрошуємо всіх до участі у наступному вишколі. І як сказав учасник вишколу, пл. сен. Сергій Лєхан із Білгород-Дністровського - вчитися ніколи не пізно!
П. С. Величезна подяка команді вишколу, і зокрема комендатові - Марті Федьків за те, що разом - ми сила!

Бувайте здорові!

Катруся Кравчук, Ті