27-28 листопада у Львові відбувався IV Крайовий економічний вишкіл
01.12.10

27-28 листопада у Львові відбувся IV Крайовий економічний вишкіл, метою якого було збільшити кількість інструкторів з питань економічно-господарського виховання в Пласті, а також дати практичні рекомендації виховникам, щодо реалізації цієї ділянки. 

Родзинкою цьогорічного вишколу було те, що він розглядав питання більш світоглядного характеру, загалом піднімаючи проблематику економічно-господарського виховання в Пласті, сім’ї та суспільстві. Починаючи від глобального контексту розвитку світової економіки і закінчуючи питаннями особистої фінансової культури кожного, учасники та провід вишколу спільно визначали проблеми та потреби, а також шляхи їх вирішення і практичного втілення у повсякденному житті, визнаючи в такий спосіб економічно-господарське виховання як один з необхідних елементів всебічного розвитку пластуна.

Маємо надію, що результатом цього вишколу буде активніше і ефективніше впровадження економічних точок до пластових проб, збільшення кількості гутірок з цієї ділянки на усіх пластових виховних заходах, а також більш незалежне і грамотне фінансове функціонування куренів, гуртків та осередків. Цьому послужити мають також книжечки та диски з тематичними матеріалами, котрими забезпечено учасників вишколу.

Дякуємо інструкторам економічного вишколу пл.сен. Марку Чуквінському, ЧМ; ст.пл.скобу Андрію Котлярчуку; пл.сен.о. Михайлу Димиду, ОХ; ст.пл.скобу Сашкові Свистуну, ЛЧ; ст.пл. Тарасу Зеню, ЧоК; ст.пл. Наталі Піпі, Гр; ст.пл.скобу Роману Дзедзику, ОЗО; ст.пл. Ростиславу Антимису; ст.пл. Любомиру Тарновському, ПР; пластовим приятелям Надії Чубі, Олегу Жовтанецькому, Андрію Рущаку та Андрію Худо, а також усім тим, хто допомагав порадами чи критикою за знання, досвід і натхнення, без яких цей вишкіл був би неможливий.

Окрему подяку висловлюємо куреню Передові за допомогу у створенні бібліотечки економічного вишколу та вирішенні технічних питань, куреню НепрОсті за групу швидкого реагування і кризовий менеджмент, а також Українському Католицькому Університету за гостинність та відкритість.

І звичайно ж, дякуємо учасникам вишколу за уважність, надзвичайно приємні знайомства і чудову насичену атмосферу, що стала джерелом великого ентузіазму для подальшої праці. Тож, перефразовуючи слова Богдана Гаврилишина, що фактично стали гаслом вишколу: «Об’єднуймося, і починаймо щось робити!»

Крім того, користуючись нагодою, пластунів-адміністраторів, що цікавляться питаннями залучення коштів до організації запрошуємо на вишкіл з фандрейзингу, що, за попередньою інформацією, буде проводитися у співпраці з КПС у березні в Києві.

Команда економічного вишколу