У Києві відбувся крайовий економічний вишкіл з фандрейзингу
19.04.11
Тиждень тому в Києві пройшов щорічний крайовий економічний вишкіл з фандрейзингу (мистецтво залучати кошти), організований куренем УСП ч. 11 "НепрОсті". 

Учасниками стали юнаки та старші пластуни зі станиць Київ, Львів, Броди, Чернівці, Нікополь, Рудки, Хотин, Вінниця. Цьогорічний вишкіл мав акцент на практичні завдання та випробовування своїх сил "в ділі". 

Інструктажі по роботі зі спонсорами та владою, професійного мистецтва фандрейзингу, практики закордонних організацій та роботі з фондами підкріплювались міні-змаганнями та тематичними іграми для кращого закріплення набутих знань. 

Фішкою вишколу був майстер-клас зі скриньками: учасники, поділені на 4 команди, майстрували скриньки та, вийшовши на центральні  вулиці Києва, збирали гроші на літні табори. За 1 годину ми "нафандрейзили" 500 грн, які пожертвували у фонд  Кінного пластування  та у фонд табору УПН "Літопис рідної землі". 

А для  зарахування вишколу учасники отримали завдання, виконання яких, допоможе в майбутньому легше і швидше залучати кошти на власні проекти. 

Від імені проводу дякуємо всім друзям у допомозі в проведенні вишколу а учасникам бажаємо натхнення та успіхів. 

Чекаємо всіх бажаючих на наступному вишколі та пам’ятайте: "Пізно просити гроші, коли проект вже на носі!".
ст. пл. Тетянка Жиліна, Ті