У СТАНИЦІ ЛЬВІВ ПРОЙШОВ ЧЕМПІОНАТ З "РЕЗИНОК"
05.06.08
1 червня, у неділю, на майданчику біля школи-ліцею «Оріяна» уже вдруге відбувся експериментальний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий виховно-вишкільний чемпіонат з «резинок». 

Організатором даної акції, як і минулого року, виступив старшопластунський курінь «НепрОсті». Саме вони спробували подарувати трішки щастя сихівській малечі.

Акція була приурочена Дню захисту дітей і сприяла заохоченню сихівської малечі до Пласту. За словами організаторів, вони були в захопленні від того, як сяяли очі дітей від свята, яке їм подарували, і вони в свою чергу віддячували щирими посмішками та нестримним бажанням вступити в Пласт.

Хлопчики та дівчатка проявили свою майстерність в сприбанні в «резинки» та в інших буденних забавках, які в той день були справжнім святом як для них, так і для всіх дорослих. Адже, як казали самі «НепрОсті», даний чемпіонат мав на меті не лише подарувати хороший настрій дітям, а й нагадати присутнім дорослим про їхні дитячі забави.

Після визначення переможців та нагородження їх солодощами, а саме, морозивом та цукерками, розпочалася забава з хорошою живою музикою за участі гуртів «ХУЧ» та «Петро на горі», за що організатори висловлюють їм щиру вдячність, адже «ХУЧ» стрибає в «резинки» вже вдруге:).

Діти та їхні батьки були задоволені, адже багато з них готувались до змагань ще з минулого року  і поспішали  туди з великим захопленням, тому  наступного року «НепрОсті» планують зробити цю акцію більш грандіозною та масштабною, щоб подарувати ще більше радості і позитиву всім учасникам. Адже, як казав Бі-Пі: «Шлях до щастя - вміти приносити щастя іншим».
Отже, готуйтесь і Ви!

Таня Сікачовська, Ті