Свято Весни Львова та Львівської округи
11.05.12
Щойно повернулися ми зі Свята Весни Львова та Львівської округи. Втомлені, обсмалені сонцем, але задоволені що все гарно вдалося.
Цього року НепрОсті взялися за організацію двох змагів на Святі Весни – мистецького та інтелектуального.
Оскільки темою крайового СВ був пластовий черевик, ми у змагах не оминули його своєю увагою і спеціально готували для них нові концепції..

На мистецькому змазі курені розмальовували свої черевики та презентували їх історії, а згодом, знайшовши собі пару, дефілювали по червоній доріжці. Детальний огляд таборової моди сезону весна-літо 2012 чекайте вже скоро на Пластовому Порталі.

В інтелектуальному змазі курені стали учасниками гри, в якій пішаками були черевики, котрі могли зробити хід вперед тільки тоді, якщо курені правильно відповідали на питання.

А питання цього року були незвичайні, адже їх приготували для юнацтва різні курені УСП, відповідно до своїх зацікавлень.

Дякуємо Карпатським Вовкам, Степовим Відьмам, Лісовим Чортам, Буриверхам, Целібат Мурликам, Чорноморцям та Чорноморським хвилям, Калинякам, Літавицям та Передовим, за те, що відгукнулися на цю ініціативу.

Таким чином курені УСП стали трохи ближчими до куренів УПЮ, а юнацтво спробувало свої сили  на старшопластунських фронтах.

Дуже дякую посестрам, котрі оперативно зібралися, гарно організувалися і дуже злагоджено провели наші ділянки. Хоч роботи було о-го-го, але в гарному товаристві час минув приємно і ефективно. А ми маленькими зусиллями змогли допомогти команді Свята Весни.

Сподіваємося, що допомагатимемо і надалі.
ст.пл.вірл. Катерина Кравчук, Ті