Помічники святого Миколая в Україні
26.12.12

18 грудня 2012 року, якраз за декілька годин до того, як святий Миколай мав спуститися з неба, його помічники поїхали в Лопатинську спецшколу-інтернат, щоб допомогти у його місії. Цього разу курінь «Непрості»  провели цю акцію разом із Мальтійською службою допомоги та вперше спільно з Студентським братством Львівської політехніки. Співпраця з Братством була приємною та ефективною – ми бачилися вперше, а порозуміння було простим і легким.

Цьогоріч майстерки були насправді добре підібраними і цікавими (я сама хотіла б взяти у них всіх участь). Дякуємо керівникам груп, які взяли на себе їхню підготовку та проведення: Насті Сворик, Оксані Семенів, Оксані Бєляєвій, Софії Петришин та Олесі Архипчук а також усім пластунам і непластунам, які з нами поїхали.

Задоволені і усміхнені діти - це був найкращий подарунок до свята Миколая. А цукерка «Ромашка» і 3 мандаринки, що я отримала від надзвичайно привітних 3 і 4 класу як подарунок, смакували мені так, як жодні солодощі в житті до цього часу. Думаю, що кожен учасник акції відчув себе справжнім помічником святого Миколая і долучився до творення справжнього духу цього доброго свята. 

ст.пл.вірл.Наталя Піпа