НепрОста КолЄда
07.01.13
Йшло три бабушки колєдовати під липку,
за ними зайчик хороше грає на скрипку...

7 січня Львівська хвіртка зібралася на традиційну Різдвяну Свічечку в прегарному храмі св. Петра і Павла.
Після Свічечки, на якій можна було на повну відчути дух Різдва, українських традицій та пластового кола, ми вирушили у свої коляд-мандри.

Мороз був тріскучий, маршрутки їздили так як то годиться у Львові на свята - тобто майже ніяк... І все ж, ми дісталися до нашого вже традиційного місця колядування - аж на Тракт Глинянський. Не зважаючи на те, що були замерзлі, захекані і нерозспівані, коляда вдалась гарною і навіть наше "Грай море" звучало гармонійно і плавно.

А далі, як то кажуть, хтось кинув ідею, решта весело її підхопили і опинились ми... раз, два, три, ніколи не здогадаєтесь... - На вулиці Єфремова!
Тут в нас була запланована, знову ж таки традиційна, зустріч із АРХІвертепом (вертеп, який з року в рік роблять наші друзі та родичі архітектори з компанією). Тут непрОсті вирішили виколядувати все чого не виколядували за день. А відтак ми відспівали не мало не багато - 40-хвилинну програму під назвою "Все що знаємо вам заспіваємо".

Ну і на останок - кутя, пампушки, вареники, пляцки, і все що там годиться класти на стіл. А до столу ще й море жартів, нових відкриттів одне про одного (ми наприклад нарешті дізналися історію найменування кожного хто був присутній у кімнаті) та цікавих історій.

п.с. а потім був другий день свят, який приніс нам чудову новину - в Тані і Тараса народилася донечка!!! Прийшла на Різдво в цей світ щоби ще заколядувати встигнути! Вітаємо непрОсту сім'ю і зичимо Вам різдвяної благодаті та світла!

фото можна переглянути тут
ст. пл. вірл. Ірця Янів, Ті