Мале Божелісся 2013
25.02.13
16-17 лютого відбулося Мале Божелісся куреня УСП ч.11 «НепрОсті»!

В селі Розлуч, що неподалік  Старого Самбора, пройшла Мала Рада куреня. Ми зібрались у тісному кОлі,  аби поділитись своїми досягненнями - як в пластовому, так і в особистому житті.

В обговореннях згадувались  заходи, до організації яких долучались непрОсті. Особливо хотілося б наголосити на заснуванні клубу «Сам Собі Академія», основною ідеєю якого є всебічний розвиток особистості, виховання в собі естетичного, креативного бачення, індивідуальності.  Інформацію про найближче засідання можна буде знайти на курінному сайті.

В ході розмов виникло ряд дискусійний питань, зокрема одне із них - «Добре діло – з якою метою ми його робимо», де кожна змогла знайти відповідь та висновки для себе.

Чимало часу було відведено на гутірку про виховання  та самовиховання кадрів у курені. Про результати прийнятих рішень можна буде судити з певним часом, а поки беремось до праці.

Тішимось, що тепер нас стало на одну НепрОсту більше. А поки деякі посестри перебувають закордоном, все ж ми мали нагоду відчути їхній дух із нами, смакуючи фініками та інжиром з теплих Об’єднаних Арабських Еміратів.

Дай, Боже, щастя!

Фото з Божелісся можна переглянути тут
ст. пл. Оксана Керницька, Ті